Yanak İnceltme Estetiği Nasıl Yapılır?

Yanak İnceltme Estetiği Nasıl Yapılır?

Özgüvenimizi etkilemekte olan en önemli ayrıntılarımızdan bir tanesi kesinlikle yüz güzelliğimizdir. Genel olarak kişinin güzelliği, sosyal yaşantısındaki başarısına işaret etmektedir. Estetik operasyonları da kişinin güzelliğini yansıtabilmesinde önemli bir yer kaplamaktadır. Bugün baktığımızda, kapalı burun estetiği gibi ameliyatların nasıl ilgi odağı olduğu biliniyor. Yüzümüzün güzelliğini yansıtması açısından burun estetiği önemli bir yer kaplıyor.

Tabii ki ilgi odağı olan tek şey revizyon burun estetiği değildir. Bununla birlikte kişiler için önemli olan farklı detaylar da son dönemlerde karşımızda yer alıyor. Mesela Hollywood yanağı olarak çıkış yapmış olan bişektomi ameliyatından da bahsedebiliriz. Bu yazımız içerisinde özel olarak buna yer vermek istiyoruz. Yanak inceltmek isteyen kişiler, bunun hangi ameliyat olduğunu bilemeyebiliyorlar.

Bişektomi , her ne kadar tanım olarak uzak gelse de görünüm açısından oldukça belirgindir. Televizyon dizilerinde ve filmlerde ünlü yıldızlarda gözlemleyebiliriz. Yüzlerinin ne kadar ince olduğundan bahsederiz. Bu incelik ve keskin hatlar, elmacık kemiğinin çıkıklığı, operasyon ile sağlanmaktadır. Hemen kendisini gösterir ve güzelliğini yansıtır. Kadınsılığı ya da erkeksi olan görüntüyü daha çok belli eder.

Bişektomi ameliyatı, kısa süren bir ameliyattır. Süreç içerisinde cerrahlar ilk başta kontroller sağlamaktadırlar. Kontrollerini sağladıktan sonrasında lokal anestezi ile birlikte iki yanağa kesik atarlar. Yağ torbalarını aldıktan sonrasında bu alanları dikerler. 45 dakika sonrasında operasyon biter ve gerekli işlemlerin sonucunda taburcu edilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Dumanı Zararlı mı?

Elektronik Sigara Dumanı Zararlı mı?

Dudak Dolgusu Yaptıracaklara Tavsiyeler

Dudak Dolgusu Yaptıracaklara Tavsiyeler

Profesyonel Bursa Spa

Profesyonel Bursa Spa

Lazer Tabanlı İstenmeyen Tüy Operasyonu

Lazer Tabanlı İstenmeyen Tüy Operasyonu

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir