Satışlarınızı Doğrudan Etkileyecek Bir Sistem: Salesforce

Satışlarınızı Doğrudan Etkileyecek Bir Sistem: Salesforce

Firma olarak satış alanında başarı kazanabilmek adına kalite ürün ya da hizmet üretimine ek olarak başarılı bir satış ve pazarlama stratejisi yürütmeniz gereklidir. Bu anlamda salesforce crm dünya çapında en çok tercih edilen yönetim programıdır. Program satış, pazarlama ve hizmetler üçgeninde firmanızı akıllı bir organizasyon vaat etmektedir.Dünya çağında lider olan bulut bilişim firması tarafından sunulan bu program genel olarak bakıldığında sosyal medya ve mobil iletişim üzerinde kuruludur. Kurulumun bu şekilde olması ile firmalar müşterileri, elemanları ve tedarikçileri ile sürekli etkileşim içinde olacaktır.

Program kurumlara sosyal bir firma olma yolu açıyor. Bu sayede müşterileri odak noktaya alarak satış ve pazarlama stratejilerini bu veriler üzerinden şekillendiriyor. Erişim ve veri saklama hizmeti sunan uygulama ayrıca internet tabanlı bir uygulama olduğu için kullandıkça öde mantığı ile çalışmaktadır. Denemeler yapmak için salesforce crm demo programını indirerek ücretsiz olarak 30 gün boyunca deneme hakkınız bulunuyor.Yenilikçi bir sistem olarak firmaların ihtiyaçlarını çağın sunduğu teknolojik imkânlarla şekillendiren uygulama, firmalara başarı odaklı satış profili sunuyor. Birbirine bağlı cihazlar arasında artık sadece masaüstü bilgisayarlar bulunmuyor.

Akıllı telefonlardan tabletlere, akıllı saatlerde farklı alanlardaki dijital platformlara her an aktif olan her cihaz aslında bir müşteri demektir. Bu teoremden hareketle sistemini kuran uygulamayı firmanızda kullanmak adına, salesforce Türkiye yetkili satıcılarından destek, bilgi ve satın almalar yapabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Tasarım Banyo Modelleri

Tasarım Banyo Modelleri

Bursa Konaklama Seçenekleri

Bursa Konaklama Seçenekleri

Konya’da Emlak Sektörü

Konya’da Emlak Sektörü

Başakşehir Mobilya Taşımacılığı

Başakşehir Mobilya Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir