Kullanım Şartları

Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

kullanim sartlari

İçerik

Web sitemiz ‘de yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat bizim tarafımızdan oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, yazı içeriğinin tam linkini (tıklanabilir şekilde) yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Web sitemiz ’de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Web sitemiz ’e gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Web sitemiz’ in genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Web sitemiz ’e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Web sitemiz’ e ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.