Aracınızı En İyi Şekilde Giydirin

Aracınızı En İyi Şekilde Giydirin

Açık hava reklam olarak bilinen araç giydirme reklamları, oldukça etkili bir tanıtım ürünüdür. Sağlıklı araba kaplama yapılması, reklamın amacına en baştan ulaşması anlamına gelmektedir. Devamlı hareket halindeki araç giydirme reklamı, insan gözünü rahatsız etmeyecek, her anlamda ruha hitap edecek tasarımda yer almalıdır. Araç kaplama üzerindeki tasarım, çok sade ve mesaj net olması gerekmektedir. Araba giydirilecek ürün folyo kaplama sistemi ile işlenmektedir. Araba kaplamada folyo kullanılarak yapılır. Folyo doğa şartlarından minimum derecede etkilenecek esnek araç kaplama ürünüdür.

Araç Kaplama Pahalı mıdır?

Araç reklamı maliyetli olması sebebi ile kısmi araç etiket uygulama, firmalar için daha cazip durumdadır. Etiketler genellikle aracın sağ sol kapı ve ön arka taraflara kısmen yapılmaktadır. Araba kaplamanın maliyetli olmasının sebebi, folyo fiyatlarının yüksek aralıkta yer almasıdır. Folyo fiyatlarının yüksekliği malzemenin bir nevi kalitesini göstermektedir. Folyoların fiyat değişkenliği minimum derecededir, aksi var ise malzeme kalitesinde sorun var anlamına gelmektedir. Reklamların fiyat ortalamaları 40 dolar aralığındadır. Müşteriler araç giydirme yaptırırken, çıkacak metraja dikkat etmeleri zorunludur.

Fiyat Araştırması Yapın

Fiyat araştırması yaparken, araç giydirme fiyatlarının yüksek aralıklarına değil, işi yapacak firmanın kendisinin bu anlamda öncelikle güven vermesi gerekmektedir. Araç reklamı fiyatları yüksek ise, ön ve arka tarafı kaplatmayınız oradan maliyeti azaltarak yan taraflara daha kaliteli bir çalışma yaptırmanız size tavsiye edilmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Tasarım Banyo Modelleri

Tasarım Banyo Modelleri

Bursa Konaklama Seçenekleri

Bursa Konaklama Seçenekleri

Konya’da Emlak Sektörü

Konya’da Emlak Sektörü

Başakşehir Mobilya Taşımacılığı

Başakşehir Mobilya Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir