Uzun Süreli Kullanıma Uygun Doktor ve Hemşire Forması

Uzun Süreli Kullanıma Uygun Doktor ve Hemşire Forması

Uzun süreli kullanıma uygun olan hemşire forması ve doktor üniforması tercihleri nasıl yapılır? Bu konu, gerçekten de önemsediğimiz bir konudur. Hastane personellerinin, sağlık emekçilerinin, yoğun çalışma şartlarına baktığımızda, hele ki günümüzde, daha da önemli bir hal almaktadır. Onların, rahat edebilecekleri, kendilerini konforda hissedecekleri doktor forması satın alabilmelerini sağlamak istiyoruz. Dilerseniz, bu süreçte, nelere dikkat edilmeli, şu şekilde bakalım:

  • Tercih edilecek olan üniformalar, profesyonellik taşımalıdır. Bu bağlamda koyu renk tercihi önemlidir. Koyu renk, iç giyimin belli olmasının da önüne geçecektir.
  • Likralı forma tercihi yapılmalıdır. Likra kumaşı ile üretilen üniformalar, uzun süreli kullanıma dayanıklıdır.
  • Kumaş, solmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Birkaç yıkama sonrasında rengini kaybedecek olan, ne iduğu belirsiz olan kumaşlardan kaçının.
  • Mümkünse elastik olmalı ve tabii ki terletmemelidir.
  • Üzerinize uymalıdır. Eğer online alışveriş yapacaksanız, firmadan, iade garantisi talep etmelisiniz.

Bütün maddelere şöyle bir baktığımızda, sizleri, özel olarak likralı doktor üniforması tercihlerine yönlendirmek istiyoruz. Sağlık çalışanlarına özel olarak üretilmiş olan bu üniformaların tercihlerinde kullanılmakta olan likra kumaşının, uzun süreli kullanıma en uygun olan kumaşlar arasında yer aldığını belirtmek istiyoruz. Son olarak, üniforma satın alırken, mümkünse eğer, elinizde yedek üniformalar da bulundurun. Bazı durumlarda, üniformanızı temizlemeye, yıkamaya fırsatınız dahi kalmayabilir. Günlük mesai şartları özellikle bunu gerektiriyor. Yedek üniforma, bu tip durumlarda gerekli olacaktır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Dumanı Zararlı mı?

Elektronik Sigara Dumanı Zararlı mı?

Dudak Dolgusu Yaptıracaklara Tavsiyeler

Dudak Dolgusu Yaptıracaklara Tavsiyeler

Profesyonel Bursa Spa

Profesyonel Bursa Spa

Lazer Tabanlı İstenmeyen Tüy Operasyonu

Lazer Tabanlı İstenmeyen Tüy Operasyonu

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir