Özel Tasarım Cami Halısı

Özel Tasarım Cami Halısı

Her dinin kendisine has birtakım ibadet emirleri vardır. Bu emirler birbirlerinden doğal olarak farklılıkları içermektedir. Ancak her dinde ortak olarak görmüş olduğumuz kutsal alanlar kavramı, benzer özelliklere tabiidir. Kişinin yaratıcısıyla baş başa kaldığı, huşu hissetmeye davet edildiği mimari açıdan estetik ve hatta ‘’yüce’’ sayılabilecek eserlerdir. Bizim dinimizde bu ibadet alanlarına Cami denir.

Camilerimizde toplu olarak ibadet ederken, tabii ki bazı konulara da dikkat etmeliyiz. Caminin iç mekanıyla uyumlu olan bir cami halısı tercihi mesela son derece önemlidir. Bugün camilerin birbirlerinden farklı iç mekan boyutlarına, alanlarına ev sahipliği yaptığını biliyoruz. Bu detayların bilinmesi önem arz ediyor. Çünkü yün cami halısı tercihinde bir numaralı konu boyutlar olmaktadır.

Bir cami halısını tercih ederken ilk olarak boyutların uygunluğu ön plana çıkarılmalıdır. Bazen özel tasarım halılara da bu yüzden ihtiyaç duyulabilir. Boyutların uymaması ve daha özel olan boyutların tercihi sağlanır. Veya İslami desenlerin yer aldığı özel üretim olan birtakım üretimler talep edilebilir.

Tabii ki özel boyut, desen ve renk talepleri cami halısı fiyatları içerisinde daha farklı bir yere konumlanacaktır. Bugün cami halıları belirli bir standarda göre üretilmektedir. Özel üretim talebiniz olduğunda, bu taleplerinize yanıt verilirken, farklı bir emek süreci sağlanır. Yeniden üretim aşamasıyla birlikte hem büyüklük olarak hem de desen-renk uyumu olarak en uygun halılar üretilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Tasarım Banyo Modelleri

Tasarım Banyo Modelleri

Bursa Konaklama Seçenekleri

Bursa Konaklama Seçenekleri

Konya’da Emlak Sektörü

Konya’da Emlak Sektörü

Başakşehir Mobilya Taşımacılığı

Başakşehir Mobilya Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir