Lens Kullananlar İçin Kontak ve Renkli Lens Tavsiyeleri

Lens Kullananlar İçin Kontak ve Renkli Lens Tavsiyeleri

Her kadın bakımı sever. Bazılarımız bütün bir gününü bakımı için ayırır. Aynı özeni ve güzelliği gözlerimiz için de uygularız. Göz rahatsızları ya da renkli olsun diye tercih ettiğimiz lensler vardır. Üstelik lens fiyatları eskiye nazaran daha uygundur. Çeşitleri ve renkleri mevcuttur.

Kontak lensler, çeşitleri çok fazladır. Yumuşak kontak lensler, GP kontak lensler, günlük kullan at lensler, tek kullanımlık yumuşak kontak lensler gibi çeşitli yapılmıştır. Lens Kullanımının Avantajları; Gözlüklere göre daha geniş bir görüntüye sahip oluruz. Çevreyi görmeyi engelleyecek çerçevesi yoktur. Optik düzeltme bakışın her yerinde aynıdır. Doğal görünüşlüdür. Gözlükteki ıslanma, buğulanma gibi sorunlar yaşatmaz. Göz rengini değiştirmek ve güzelleştirmek için suni göz bebeği yaratır. Spor yaparken ki gözlüğün düşmesi gibi bir sorun yaşatmaz. Göz renginizi istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Kontak lensler: Görme bozukluğu gidermek için de kullanılabilir. Renkli lensler ise göz problemi olsa da olmasa da kullanılabilir. Diğer adı da numarasız kontak lenslerdir. Fiyatları, renk seçiminde etki etmez. Renkli lensleri kıyafetinizin rengine göre de seçebilirsiniz. Beğendiğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. acuvue oasys ile gözlerinize değer katabilirsiniz.

Opak tonlu renkli lensler: Göz renginizi değiştirmeniz için tasarlanmıştır. Ela, yeşil, mavi, eflatun, ametist moru gibi renklere sahiptir. Renkli lensleri kullanırken temizliğine ve dezenfekte edilmesine dikkat etmeliyiz. Göz sağlığı çok önemlidir. Bu nedenle lens temizliğine çok dikkat edilmelidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Dumanı Zararlı mı?

Elektronik Sigara Dumanı Zararlı mı?

Dudak Dolgusu Yaptıracaklara Tavsiyeler

Dudak Dolgusu Yaptıracaklara Tavsiyeler

Profesyonel Bursa Spa

Profesyonel Bursa Spa

Lazer Tabanlı İstenmeyen Tüy Operasyonu

Lazer Tabanlı İstenmeyen Tüy Operasyonu

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir