Dekoratif Yalıtım

Dekoratif Yalıtım

Dekoratif yalıtım sistemlerinin maksimum verimini sağlayarak ekonomik açıdan daha avantajlı binalar sunulmaktadır. Başvurularda bina tümü veya bir bölümü için fiyat teklifi almalısınız.

Yalıtım güçlendirilmiş binalar anlamına gelmektedir. Bina sisteminin bütünü ele alındığında amaca uygun dekorasyon çözümleri sağlanmaktadır. Yalıtımların amacı sadece dekorasyon değildir ve temelde ısı ve ses geçişlerindeki dengeleri hazırlamak istenmektedir.

Yalıtım Malzeme Fiyatları

Yalıtım malzeme fiyatlarının belirlenmesini neler etkiliyor sorusu için şöyle sıralama yapılabilir:

  • Kullanılan malzemelerin özellikleri en önemli bölümdür. Bazı malzemeleri yurt dışından temin ederek titizlikle işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Maliyet açısından diğer malzemelere göre fark olabilir. Talepleriniz doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı hangi malzemeler ne kadara temin ediliyor size aktarılmaktadır.

  • Liste fiyat ortalaması ısı yalıtımı bina sistemlerinde duvar içi, dış kaplama, söve uygulamaları vs. açısından oluşturulmaktadır. Teknik açıdan bilgilendirme kapsamlı olarak yapılmaktadır.

Dekoratif Söve Uygulaması

Dar pencerelerden girmesi muhtemel sıvılar, yağmura bağlı olarak oluşmaktadır. Kesişim yerlerindeki etkileri durdurabilecek çözümleri sunuyoruz. Yalıtım malzemenizi kendiniz firmamızdan seçebilirsiniz. Uzmanlarımız yardımcı olacak yönlendirmeler yapmaktadır.

Pencere kenarları için sıvı engelleyen söve uygulaması, sanatsal yönü de ağır basan bir işlemdir. Genellikle binanın düz görüntüsüne eklemelerle daha süslü ve dekoratif bir görüntü verilir. Bir yandan işlevsel bir durum varken diğer yandan da pencere kenar bölümü, kapı üstlerinde kıvrımlı hatlar oluşabilir. Kendi içerisinde çeşitleri hazırlanabilir ve proje içeriği de yeniden oluşturulabilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Sigara Kullanımı

Iqos Sigara Kullanımı

En Kaliteli Evlerin En Kaliteli Seçeneği Metpor

En Kaliteli Evlerin En Kaliteli Seçeneği Metpor

Mutfak Ekipmanları 2021

Mutfak Ekipmanları 2021

Dayanıklı Yapısıyla Seramik Cephe Kaplama

Dayanıklı Yapısıyla Seramik Cephe Kaplama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir