Cami Halılarının Kullanım Ömrü

Cami Halılarının Kullanım Ömrü

Cami halıları kullanım ömrü ürünün kalite ve kullanım çokluğuna göre değişebilir. Şöyle ki; yün cami halısı diğer halılara göre çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Bir diğer uzun ömürlü ve camilerde genelde en çok tercih edilen akrilik cami halısı modelidir. Bu halı dayanıklı yapısı sayesinde en az yün halı kadar sağlamdır.

Her ikisi de cami halısı türleri arasında en çok tercih edilen halılardır. Akrilik halı, yün halıya kıyasla çok daha ucuzdur. Ama yün halı kalitesi sebebi ile çoğu zaman akrilik halıdan daha çok tercih edilmiştir. Firmamız her türden ve desenden cami halıları üretim ve satışını yapan bir firmadır.

Cami Halısı Modelleri

Günümüzde birçok cami halısı modelleri mevcuttur. Ama namaz kılan cemaatin dikkatini dağıtmamak adına daha az desenli modeller tercih edilir. Eskiden seccadeli cami halısı modelleri tercih edilirdi. Çünkü bu desen görüntü açısından diğerlerinden daha gösterişlidir. Ama son zamanlarda dikkat dağıttığı gerekçesiyle diyanet işleri başkanlığının yaptığı açıklama sonrası kullanımı son derece azalmıştır. Bunun yerine en çok yaygın olan model saflı cami halısı modelidir.

Görüntü açısından oldukça sade ve şık olan bu model zamanla yerini göbekli cami halısı modellerine bırakmış görüntü açısından daha güzel olduğu için bu halılar daha çok tercih edilmiştir. Firmamız duvardan duvara cami halısı seçenekleriyle birçok modelde cami halısı üretimi yapan bir firmadır. Yılların verdiği tecrübe ve uzman montaj ekibi halı döşeme işlemini çok kısa sürede ve kusursuz bir şekilde yapar.

Cami Halısı Fiyatları

Camilere halı imalat ve satışını yapan firmamız aynı hizmeti öğrenci yurtları gibi yerlere de verir. Yurt halısı modelleri de, cami halısında olduğu gibidir. Üretilen naturel cami halısı uzman ve tecrübeli ekip ile birlikte ibadethanelere döşenir. Halı montajı işlemi çok kısa bir sürede yapılarak iş bitirilir. Takriben 1 saatle 3 saat arasında süren işlem mekânın büyüklüğüne göre değişir. Cami halısı fiyatları alınan halının boyut ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Kurs halısı ve diğer tüm çeşitler ile ilgili detaylı bilgi için https://www.saricahali.com.tr/ adresinden destek alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Sigara Kullanımı

Iqos Sigara Kullanımı

En Kaliteli Evlerin En Kaliteli Seçeneği Metpor

En Kaliteli Evlerin En Kaliteli Seçeneği Metpor

Mutfak Ekipmanları 2021

Mutfak Ekipmanları 2021

Dayanıklı Yapısıyla Seramik Cephe Kaplama

Dayanıklı Yapısıyla Seramik Cephe Kaplama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir