Cam Ofis Modelleri ve Seçimleri

Cam Ofis Modelleri ve Seçimleri

İş yerlerinize görsellik ve zarafette bir devrim yaşatmaya hazır olan çağrı inşaat firmamız, birbirinden farklı ve özel cam ofis modelleri ile sizlere şıklığı sunuyor. Bu modellerin mükemmelliği ile ofisiniz artık sıradan olmaktan çıkacak ve dünya standartlarında, elit bir görünüm ile müşterilerinizin gözlerini kamaştıracak…

Cam Panel Sistemlerinin Özellikleri

Bu sistemler, birbirinden çok farklı kalite ve özelliklere sahip olarak üretilirler. Eğer ofisinizde sessiz bir ortam isterseniz, çift cam sistemi ile kurulacak olan paneller bu isteğinize yanıt verecektir. Ancak ofisiniz gün ışığını çok fazla almıyorsa buna göre tasarlanmış olan, ışığı yansıtan ve bu sayede ofisi aydınlatacak olan bir cam seçilebilir. Ya da rengarenk bir ofisiniz olsun istiyorsanız cam panel sistemlerimiz buna da olanak veriyor. Zira renkli camlardan üretilmiş olan cam paneller ile ofisinizde her bölme farklı bir renkte olabilir ve bu sayede ziyaretçiler emin olun ki, kendilerini sıradan bir ofiste değil de büyülü bir atmosferde hissedecekler.

Dayanıklı Malzeme

Cam denildiği zaman, insanın aklına ilk olarak bunun kırılgan bir madde olduğu geliyor ve ofis dizaynında bunu kullanmanın çok iyi bir fikir olmadığı düşünülüyor. Ancak hemen ifade edelim ki, bizim ofis bölmek için kullandığımız panel sistemlerindeki cam, kolay kırılabilen malzemelerden elde edilmez. Ofislerde oluşabilecek küçük kazaları da göz önünde bulundurarak, cam panelleri dayanıklı camdan üretiyoruz. Ancak buna rağmen varsayalım, çok büyük bir kaza oldu ve cam panel kırıldı. Bu durumda camdan kırılan parçalar, asla çevredeki insanlara zarar vermeyecektir. Bu sebeple bu sistemi uygularken içiniz rahat olabilir.

Ofis Dizaynında Kullanılan Modeller

Bunun için size oldukça geniş bir seçenek yelpazesi hazırladık. Son teknolojiye göre monte edilen cam paneller, eskiden olduğu gibi aralarında alüminyum veya plastik bir malzemeye gerek olmadan birleştiriliyorlar ve bu durum da görsellik bakımından gayet güzel bir duruş sergiliyor. Bu görsellik, günümüz iş dünyasının modern çizgilerine son derece uyum sağlayan bir sistemin ürünüdür.

Ofis dizayn ederken, mekanın büyüklüğüne göre üçlü veya beşli bölme sistemlerinden birini uyguluyoruz. Ancak isteğiniz daha çok veya daha az bölme ise buna uygun seçenekleri de sizinle birlikte değerlendiriyoruz. Ofisiniz için en uygun tasarım hangisi ise bunu seçerek, uyguluyoruz.

Ücretsiz Keşif İmkanı

www.cagriinsaat.com.tr web adresimiz üzerinden, uyguladığımız cam panel sistemlerinin model ve çeşitlerini detayları ile görmeniz mümkündür. Ayrıca yine internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif imkanından yararlanabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra uzman ekibimiz, ofisinizde sizi ziyaret edecek ve ofisiniz için en uygun cam panel sisteminin hangisi olduğu hakkında sizinle birlikte karar verecektir. Siz kararınızı verdikten sonra uygulanması ve montajı son derece kolay olan cam paneller, ekibimiz tarafından en kısa zaman içerisinde ofisinizde kullanıma hazır hale getirilecektir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Tasarım Banyo Modelleri

Tasarım Banyo Modelleri

Bursa Konaklama Seçenekleri

Bursa Konaklama Seçenekleri

Konya’da Emlak Sektörü

Konya’da Emlak Sektörü

Başakşehir Mobilya Taşımacılığı

Başakşehir Mobilya Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir